Signatures

Walt McRee — Pt. Pleasant, PA

Ellen Brown — Newhall, CA

Nichoe Lichen — Santa Fe, NM

Suzanne O’Keeffe — Pittsburgh, PA

Carlos Marroquin — Los Angeles, CA

Dennis Ortblad — Seattle, WA

Michael Brennan — Maryland

Ameya Pawar — Chicago, IL

Cimbria Badenhausen — Utica, NY

George Baschiera — Ossining, MY

Jerry Taylor — Yardley, PA

Chris Delisio — Cleveland, Ohio

Elisabeth Marshall — WA

Kevin Stoner — Mt Holly Springs PA

Joe Guinan — Washington, DC

Ian Seear — London

Joan Bartl — Princeton, NJ

Jack Kaplan — Novato, CA

Cimbria Badenhausen — New York

Edith Frederick

David Burtis — Calistoga, Calfornia

Walt McRee — Pt. Pleasant, PA

Margaret Kidd — NH

Beth Greenwald — Denver, CO

Gary Powless — Klamath Falls,Or97601

Laura McKinley — Brunswick, Georgia

John Schreiner — St Petersburg, FL

Daniel Washburn — Raleigh, NC

Greg Elenbaas — Oakland, CA

Mark Stewart

James Lee — Spokane, WA

Stuart Fox — S.F., CA

Edd Twohig — Canada

Michael Melio — Gualala

Alan Saichek — Fremont, CA

Giles Porter — Martinez, CA

Tim Terry — San Francisco, California

William Bradburd — Seattle WA

Mary Uva — Stamford, CT

Nicholas Mellis

Rick Staggenborg, MD — Albany, OR

Louis kohler — Ashland OR

Frank Windes

anya kroth

David Mandel — Sacramento

Christine Perala Gardiner — Cave Junction Oregon

Jerome Kroth — Cupertino, Ca

Shelly Browning — Santa Rosa, CA

Alan Rollins — Tallahassee, FL. 32312

Chris Wheeler

Bo Svensson

Catherine Griffin

Rena Zager

Steven Sittig — Claremont, CA

Rich Goldberg — Penngrove, CA

Alice Howard — Los Osos, CA

Connie Stomper

CURTIS AUBRY

david snieckus — newton

Ralph Rosenberg — Bakersfield Vermont

Al and Karen Baensch — Prineville, OR

Oriol Carbonell

Kenneth Eidel — St. Petersburg, Florida

Mayra Porrata — Munroe Falls, Ohio

John G Root Jr — Petersham, MA. 01366

Madeline Chang — NY

David Weiner — Ocean Township, NJ

Chandra Friese — Sonoma, CA

Gayle Yamada — Sacramento

Raymond Baltar — Novato, CA

Kay Lasker — Philadelphia, Pa

Darrel Schori

Patrick Costello — San Anselmo. CA

Malcolm Williams — France

Shawn McDowell — Charlotte

Ann Kramer — Richmond, VA

William Nelson — dayton, ohio

John Wozniak

Cheryl Johnson — Allentown, PA

MARK REINERS — Folsom, CA

Carter Lowrie — Palm Springs CA

Jonathan Atchley — Nashville, TN

Victoria Hagen — Albuquerque, NM

Vern Hagen — Albuquerque, NM

Radomir Samardzic — Los Angeles, CA

Peter Hollings — South Carolina

Russell Cosgrove — San Francisco, CA

agustin gonzalez

George and Dorothy Gamble — Santa Fe, NM

Dave Lowe

William Twomey — Mount Pleasant, South Carolina

Evelyn Nagel — Palm Springs, Ca

Oliver Lu — Lancaster, PA

Constance Billé — Philadelphia

Ruby Gold — Albion, CA

Michael Kurokawa — CA

Ellen Hanley — Grass Valley, CA

Riaz Ansary

Andy Heidt — Madison, WI

Miriam Joffe-Block — Sacramento, California

Elaine M Sullivan — Santa Fe, NM

Esperanza Macias

Rickey Gard Diamond

Cynthia Smith — Denton Maryland

ELENA UPTON

Scott Baker — NYC, NY

Stoney Bird — Bellingham, WA

William Nies — Falmouth, MA

Carol Gonzalez — Allentown PA

Jeremy Crawford — Churchville, NY

Pete Shoemaker — CA

cheryl kozanitas

Laurel Sharp — oakland, ca

Duane Stjernholm — La Junta, Colorado

Bud McAllister

ALAN STEINBRONN — PHILADELPHIA

Arindam Basu — Doha, Qatar

Dorothy Lebovitz — Loma Linda, CA

Volker A , Karen L Baensch — Prineville, OR

Doris Brevoort — Mount Vernon, WA

Leo Michon — Coarsegold California

Mayda Sanchez — Columbus, Ohio

Thomas Hagan — Ghent, NY

Dave Ratcliffe — Roslindale, MA

Mary Lupien — Rochester, NY

Terri Friedline — Ann Arbor, MI

Will Caron — Honolulu, Hawai‘i

Sjaak Adriaanse — Netherlands

Marc Armstrong

Thomas Bolema

Alec Ward

Charles Lynd — Columbus OHIO

Luke Montray

Rita Haider — Columbus, OH

Cathy Cowan Becker

Eoin Heffernan — Galway, IE

Richard Conoboy — Bellingham WA

Ishita Gandhi

Rahul Sukesh

Rick Staggenborg MD — Albany, OR

Michael Melio — Gualala, CA

Kevin Greene — Sacramento, CA

Tiffany Konyen

Michael Sauvante — Youngstown, Ohio

Dave Wheelock — Santa Fe, New Mexico

Martin Talarico — Seattle,WA

James Davis — Portland, Oregon

Andrew Winnick — Claremont, CA

Paula Lantz — Pomona, CA

Collin Foxley — San Diego, California

Franklin Lambert — Marina, Ca.

Manuel Espinosa — Santa Clara, CA

Michael Mazur — Melbourne Victoria

Alice Howard — Los Osos CA

Rich Goldberg — Penngrove, CA

George Riley — monterey, CA

Gail Wingate

Martha Koester

Michael Lawler — Albuquerque NM

Penny Potter — Lorton, VA

Pamela Haines — Philadelphia, PA

Stanley Shapiro — Philadelphia, PA

John Demma — Eagan, MN

Brian Meadows — Clarkrange, Tennessee

anya KROTH

Mike Zonta — San Francisco, CA

Alec Ward

Jyl Lutes — San Jose

Matt Huerta — Salinas

Rebecca Burr — Terry, MS

Duwayne Tolen — Michigan

Rachel Mason — Houston, TX

Constance Billé — Philadelphia, PA

Merrill Ring

Marcia Heath — Santa Cruz, CA

Brian Heath — Santa Cruz, CA

John Cobb — Claremont, CA

Muir Davis — La Verne, CA

fred smith

Barbara Warren — Cuddebackville, NY

Colin Moran

James Davis — Oregon

Raymond Baranak — Mokena, IL

John Linkhart — Eugene OR

David Coleman

Jenna Burgett

THOMAS STURGES Jr.

Melissa Jensen — Delta, Colorado

Brian Gibbons — Fairview Park Ohio

Roger Meadows — Hempstead, NY

Pamella O’Dea — tillson, New York

Jan Vedral — Czech Rebublic

Mark Cassell — Washington DC

Marcellus Countryman — Oakland, California

André Cameron de Carvalho Lauro

Robin Bloomgarden — Eugene Oregon

David Delk — Portland, OR

David Delk — Portland OR

George Quaye — San Leandro, California

Mike Beilstin — Corvallis, OR

Ake Stroede — WI

Martin Talarico — Seattle,WA

Justin Good — East Haddam, CT

Manuel Espinosa — Santa Clara, California

Manuel Espinosa — Santa Clara, California

tom abeles — minneapolis, mn

David Delk — Portland OR

Charles Haefner — South Williamsport, PA

ELLIOTT T. YAMAMOTO — Prescott Valley, Arizona

John Demma

Michael Lawler — Albuquerque NM

Derek Kerr — Sn Francisco, CA

Frances Carrillo — San Diego, CA

Orinio Opinaldo — Los Angeles

Vladimir Makhlis — Brooklyn, NY

William Nies — Falmouth, MA

Paul Beck — Sherman Oaks, California

Dani Gersalia

Patricia Blevins — San Jose, California

Lotus Lien — NYC

Herb Kline — Riverside RI

Marian Cruz

Ellen Hanley — Garden Valley, CA

James Robinette

JAMES MCFADDEN — SONOMA, CALIFORNIA

Doug Boeckmann

Brigit Hurley — Rochester, NY

Joan Horton

Michael Crockett

William Arenas — Pembroke Pines, FL

John Douglas — Santa Barbara, California

Sam Johnson — Yakima, WA

Bayard Breeding — Highlands Ranch,Co

Zoe Rupp — Medina, Ohio

Emelyn Lybarger

Doc Hall — Hondo, Texas

Martha Babcock — MA

Susan Willis — Tucson, AZ

elana levy — berkeley, CA

Martha Koester

Cindy Piccolo — Santa Barbara, California

Stevie Sugarman — Malibu CA

Patrick Collins — Yamaguchi-ken, Japan

Daniel Washburn — Raleigh, NC

William R. Lyon — Indio, CA

John Demma

Karolyn Beebe — Madison, Wisconsin

Paula Rohrbaugh — Salem, OR

Joseph Rotunda — Charlottesville, VA

Franklin Lambert — Marina, Ca.

joseph Farley — San Luis Obispo , CA 93401

Patricia Williams — Asheville, N.C.

Benjamin Wiener — Santa Barbara County

Richard Roth — Chico, CA

Karen Jones — Columbus, Ohio

Julian Dautremont — Columbus, OH

Erick Hedlof — Ranchos de taos new mexico

Ellen Baumgartner

Polly Parton — West Richland, wa

Rex Black — Gilbert, AZ

Frank Emmick — NH

MARIO HURLEY — MIAMI

Robin Bloomgarden — Eugene, Oregon

Jacqueline Rix

Bruce Hlodnicki — IN

Nydia Leaf — New York, NY

Jose Elizalde — Seattle

Craig Brandt — Oakland, California

Anya Kroth

Karolyn Beebe

Michael Lawler — Albuquerque NM

Lewis Kuhlman — La Crosse, WI

Dave Lowe

Steven Kurtz — Amherst, MA

david voigt — Chicago, IL

Stan Shapiro — Philadelphia, PA

Deirdre McCarney — San Francisco, CA

Ann Wilkinson

Doug Gledhill

Joseph farley — San luis Obispo, CA 93401

Spencer Veale

Carleen Thum

Elena Papavero — New Egypt, NJ

Tim Dalton — Hewitt New Jersey

Ruth M. Schultz — Seattle, WA

Zeb Noormohamed — Newark, DE

Evangeline Binder — Sparta, NJ

judith Arnold

Saleem Noormohamed

LEONARD HOCKLEY — eugene OR

judy townsend — Guttenberg

Steven Mazzucco — Pitman

Joseph Lormand — Kaplan, Louisiana

Helen McConnell — Portland, OR

Christopher Lish

Vivien LaMothe — Sacramento, CA

Lyle Courtsal

Ishan Gupta — Dallas, TX

Faye Adams — Melbourne, Australia

Joseph Farley — San Luis Obispo, CA 93401

Judith Iam — Sebastopol, CA

Dr. Roger Kotila — San Francisco, California

Nelson Betancourt — Orlando Florida

James Hutchinson — Portland OR

Joshua Clennon — New York

Joshua Clennon — New York

Howard Berglund — Seatte. WA

Rich Goldberg — Penngrove California

Mike Beilstein — Corvallis, Oregon

Susan Willis — Tucson AZ

Carolyn Parker — Texas

Robert Genereaux — Oak Harbor, WA no in

Debbie Campbell — St Louis, MO

Martha Koester

Helga Bradley

Valen Castellano

Rebecca Em Campbell — Olympia, WA

Sandra Bowman

Lamar Anderson — San Antonio

James Preston

Kimberly Diaz — Gulfport, Florida

paula moats — pinellas park, fl

Jessica Fielden — CA

Angie Hammel

Oliver Lu — Lancaster, PA

Jeremy Boguslawski — North Ridgeville, OH

barry schwartz — oakland, CA

David Edmeads

E C — San Francisco

Craig Wilkindon — Cslifornia

Julia Hoigaard — Costa Mesa, CA

Paul Beck — Sherman Oaks, California

Christine Perala Gardiner — Cave Junction Oregon

Franklin Lambert — Marina, Ca.

Lew Smith — Sumrall, Mississippi

John Gardiner — Cave Junction, Oregon

James Hutchinson

Joseph Farley — San Luis Obispo, CA 93401

Lorenzo Canizares — Miami

Diane Ryerson

Suat Tuzlak

Carol Scherer — Eugene, Oregon

George Cornish

frank scott — richmond, ca.

Kevin Stoner

Derek Green

Marie Burkhary — San Diego

w. wilknss

Evelyn Nagel — Palm Springs, Ca

Allen Rutherford — Alameda, CA 94501

Forrest Hopping — FRESNO CA

STUART PEAKE

Susan L. Price — San Jose, CA

Matt Hunter — Duluth, Minnesota

Kieran Rooney

Laurel Sharp — oakland, ca

Robert Cooke — orlando Fl

Christyann Ranck

Gene Pierce — Conway, SC

Djamester Simarmata

Richard Zwolinski

Susan Thomas

Mike McCabe — Brooklyn, N.Y. 11231

Jason Matthew Croteau — Richford vt

Lyle Boley — duncan

Robert Teweles

Robert Teweles

William Carson

Gary Powless — Klamath Falls, OR

Jim Hogue — Plainfield, VT

Frederick Shamlian — Media PA 19063

Craig Wilkinson — Draper, UT 84020

Paul Bryan — Tennessee

Gary Powless — klamath falls,or

Paula Rohrbaugh

Guy Liston — Alaska

james gore — Corvallis, Oregon

Judith Thomas — Sisters,or

Mark Cassell — Washington DC

Terrence Bennett — vallejo, ca.

Martha Koester

James Hannley — Tucson, AZ

Will Flagle — Washington, DC

Deirdre McCarney

Phyllis Bischof

Frank Nuessle

James Hutchinson — Portland OR

Rudy Avizius — Audubon, NJ

Kathy Avizius — Audubon, NJ

Jim Prentice — Sunrise, Florida

George Baschiera — New York

frank scott — richmond california

Kevin Stoner — Mount Holly Springs PA

Dave Lowe

Joseph Rotunda

Nelson Betancourt

Jeff Dicken — Baltimore, MD

Debbie Campbell

Clayton Blackburn — Palm Springs, CA

Dianne Ramsey — Seattle WA

Susan Massey — Rochester, MN

Joel Carlson — 98516

James Root — Danbury, CT

Craig Beatley

Lee Cochtan

Lee Cochtan

Pascal Calis — Seattle WA.

Lee Cochran — Memphis Tn

Gary Powless — beatty,or 97621

Kris Muller

Jean Culp

Carrie West

Carrie West

Marybeth Gardam — Iowa City IA

Daniel Whitcombe

Peter and Peggy Yackel — Plymouth, MN

Mark Fairchild — Lansdowne, PA

manatee smith

Brenda Balanda — Inverness, CA

Edith Frederick — Salinas

PATRICIA WILLIAMS — Asheville, N.C.

Debbie Campbell — St Louis, MO

James Hutchinson — Portland OR

Duncan Peterson

Edward Lang — E, Brunswick NJ

Paula Gordon — Eureka, MT

Michael Kurokawa — San Francisco, CA

David H. Finke — OH

Joseph Rotunda — Charlottesville, Virginia

John Sears — Santa Cruz, CA

Michael Kutilek — CA

Dana Hirsch — Fullerton, California

Julie Martinson — Everett, WA

Patricia Blevins — San Jose, California

Michael Witmer — Claremont CA

Orinio Opinaldo — 1904 W 22nd Street LA 900018

John Schreiner — St Petersburg, FL

Mark Edwards

Oscar Feliciano — Paterson, NJ

Alexus Harrison — Philadelphia,PA

Matthew Evangelisti — Litchfield, CT

thomas barry — boston, ma

Van Hutchinson — Thomson, GA

Timothy Richardson

Abraham Entin — santa rosa, ca

Peter Harrison — South Australia

Patricia C Vener-Saavedra

Gary Powless

William Nies — Falmouth,mass.

Sarah Nuehring — Oakland CA

Hon. Larry Shelton — Houston, Texas

Dave Fried — Tustin, CA

Cameron Kelley — Bradenton, Florida

Elena Marino — Doylestown

Ruth Fruland — Seattle, WA

Michael Lawler — Albuquerque NM

Susan Willis — Tucson AZ

Ray Torres — Philadelphia, PA

Timothy Muck — Shoreline, Washington

Amy Harlib

Victor Ochoa — Oakland CA

Alec Ward

John Douglas — Santa Barbara, California

Joanna Welland — Gettysburg, PA

STEVEN RIDDLE — Portland OR

Rico Nicolas — South Chaz

Madeline Merritt — Portland, OR

Madeline Bishop — Olympia, WA

Mark Fairchild — Lansdowne, PA

Leo Michon — coarsegold, California

Юрий Макаров

Michael Runyon — Bloomington MN

Nancy Edwards — Owings Mills, MD. 21117

Johan Sigge

Emmanuel Abuhson — Lokoja, Kogi State, Nigeria.

Christopher Browning — Concord, California

Michael Melio — Gualala, CA

Thomas Trejo — Ontario, CA

CARALINDA ROULLIER

Ron Unger — TX

Raul Obde

Maddie Garrey

Todd Kelly — Lexington, KY

David lucas

Lois Jane Hoadley — London UK

Trent Boyer — Chicago, IL

dominic aubin

Larry Kent — Swansboro , North Carolina

Scroll to Top